Zoeken naar veiling oldtimers

veiling oldtimers
Veiling oldtimer motos 7/2 Parijs Jean Le Motard.
Dagen Veilig Motorrijden 2014. Veiling oldtimer motos 7/2 Parijs. Posted on 30/01/2014 by Jean Le Motard. Liefhebber van antieke motos? Misschien moet je deze veiling in Parijs eens checken. Naast allerhande moois op vier wielen staan er ook een aantal oldtimers met twee wielen te koop. Moto Guzzi 750 S. 23.250 km op de teller. Moet tussen de 8.000 en 10.000 euro kosten. update 8/2 verkocht voor 12.760 euro. Een speciaal geval uit 1923. Werd 15 jaar geleden gerestaureerd. Zal u tussen 22.000 en 28.000 euro kosten volgens de schatter.
Internetgazet Heusden-Zolder Veiling van Amerikaanse oldtimers tijdens Nascar.
Woensdag 22 juni 2016. Zoals bekend strijkt de Amerikaanse Nascar Euro-finale op zaterdag 8 en zondag 9 oktober weer neer op Circuit Zolder. Bij die gelegenheid wordt van 8 tot en met 11 oktober een online veiling USA Oldtimers op Circuit Zolder gehouden. BVA Auctions komt dat trouwens promoten tijdens het American festival. Iedereen die een Amerikaanse oldtimer wil verkopen kan die laten veilen een auto inbrengen kost 25000 exclusief BTW.
Oldtimerfarm.be also sells your oldtimer or classic car.
Steenweg op Deinze 51 C. Welkom op dé Belgische site voor verkoop in opdracht van oldtimers! Voor een kijkje in ons uitgebreid aanbod van wagens en services klik op de taal van Uw keuze. Bienvenue sur lé site belge de dépôt-vente de voitures de collection! Pour accéder au vaste choix de voitures et de services sélectionnez votre langue. Welcome to thé Belgian site with consignment classic cars for sale! For a look in our variety of cars and services please select your language.
Troostwijk.
09-03-2017 1800 GMT 09 Maa GMT. Online veiling van vloerbekistingspanelen schroefstempels etc. thans in opslag te Terneuzen in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. van Leeuwen van Van Leeuwen De. 09-03-2017 900 GMT 09 Maa GMT. PARTIJGOEDEREN EN TUINGEREEDSCHAPPEN Online veiling van tuingereedschappen en partijgoederen w.o. verlichting handdoeken dekbedden etc. 09-03-2017 900 GMT 09 Maa GMT. Metaalbewerkingsmachines / gieterij apparatuur. AMG-ALU METALL GUSS AG Online auction of alu foundry casting metal and wood working equipment such as Swingmaster high performance decoring machine IOB and Balzer ovens Neuhof x-ray.
De 11 duurste oldtimers ter wereld De Beleggersgids.
De Beleggersgids Redactie Aangepast 19 januari 2017 939. In de wereld van de oldtimers schrikt men niet van een astronomisch bedrag op veilingen. Hoewel een nieuwe wagen best ook een flinke duit kan kosten blazen deze oldtimers hun modernere broertjes uithet wiel. Een overzicht van de 11 duurste oldtimers aller tijden. 1962 Ferrari 250 GTO. Deze Ferrari 250 GTO is de oldtimer die het hoogste bedrag liet noteren op een openbare veiling.
Oldtimerblog zet alle veilinghuizen voor je op een rijtje.
Zo organiseert Coys of Kensington de oldtimerveiling tijdens Interclassics Maastricht in januari 2015. Bonhams hield nog maar een paar maanden geleden een grote veiling in het Belgische Knokke. Toch zijn er op het Europese vasteland ook de nodige veilinghuizen voor klassieke autos. Frankrijk heeft er drie Zwitserland heeft er één en Duitsland heeft er zes. In Nederland zijn er ook vijf veilinghuizen actief. Je vindt in de lijst van Oldtimerblog veilinghuizen van allerlei soorten. Veel veilinghuizen werken nog op de klassieke manier er wordt live geveild voor een zaal met publiek. Vaak zijn die veilingen wel via webcam te volgen. Maar er zijn ook veilingen die helemaal via internet functioneren.
Hammertime Online Veilingen.
Locatie Briel 5 9200 Dendermonde. Lot nummer 9 14 Woensdag 4 mei van 1000 tot 1200. Locatie Jagersdreef 4 2280 Grobbendonk. Lot nummer 15-18 Vrijdag 7 mei van 1600 tot 1800. Locatie Hammertime Pauwelsdreef 23 2940 Hoevenen. 26 apr 2016 1000. 10 mei 2016 1700. Sorteer op kavel categorie. Aantal biedingen Hoogste bod Sluitings datum. Home Over ons Nieuws Voorwaarden.
BMW Motor Club Vlaanderen Toon onderwerp Veiling BMW oldtimers.
door louis 24/06/17 1000. Re Veiling BMW oldtimers. door oldlima 24/06/17 2255. KLOPT 100 PROCENT mensen van VAVATO hebben gevraagd om eens een veiling te organiseren. En waarom niet de zon schijnt voor iedereen. Je kan en mag op afspraak de motoren bewonderen geheel vrijblijvend. Re Veiling BMW oldtimers. door Dirk Pauwels 25/06/17 1108. De geboden prijzen liggen echter een heel stuk onder de reserve denk ik. Altijd jammer dat je de reserve prijs niet kan zien.
Geen oldtimers meer in Veiling Hoogstraten Hoogstraten Gazet van Antwerpen.
Maak van Hoogstraten jouw startgemeente! Geen oldtimers meer in Veiling Hoogstraten. 28/10/2010 om 1857 door Drej Oomen. Hoogstraten De Hoogstraatse Oldtimerbeurs verhuist naar de Transportzone van Meer. Vanaf dit jaar groeit de beurs met 40%. Minstens tien oldtimerclubs verlenen hun medewerking om de beurs op te luisteren met hun prachtige wagens. Naast oldtimers kan je er terecht voor motoren onderdelen gereedschap literatuur en miniaturen.
Oldtimers en klassiekers van Jonker Automotive B.V. te Nijkerk.
Oldtimers en klassiekers van Jonker Automotive B.V. pandhoudster van oldtimers en klassiekers afkomstig van Jonker Automotive B.V o.a Austin Healey Sprite Citroën B14 G 28 Delorean 2x Ford A Lancia Fulvia coupé London Taxi Maserati Bi Turbo Spider Zagato 5x Mercedes w.o 190 56 450 SLC 75 5x MG w.o MG TD MG B MG A Morris M Eight 34. Startdatum 28 mei 2011 vanaf 1700. Einddatum 1 juni 2011 om 1900. Kijkdag zaterdag 28 mei 2011 van 1000 tot 1600.
Vlavem.com.
11300 ANTIEKE INBOEDEL W.O. SCHILDERIJEN MEUBELS BEELDEN ENZ. SEPTEMBER 2017/STEKENE 11300 104 lots. OLDTIMERS GERECHTELIJK PV/GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR SEPTEMBER 2017/ZEDELGEM 11301 7 lots. VOERTUIGEN JETSKI EN ANDULLATIE MATRAS GERECHTELIJK PV/GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR SEPTEMBER 2017/PUURS 11302 13 lots. 11276 VEILING VAN EXCLUSIEVE DESIGN KERSELAAR MEUBELEN WILKENS BESTEKKOFFER SERVIES VILLEROY BOCH ENZ. SEPTEMBER 2017/LICHTAART 11276 12 lots. GEREEDSCHAPWAGENS SPEELGOED VELGEN ENZ. SEPTEMBER 2017/HOBOKEN 11293 134 lots.
Autoveiling levert 72 miljoen euro op HLN Knokke-Heist.
Autoveiling levert 72 miljoen euro op. De luxeauto's en oldtimers kunnen op veel interesse rekenen. De Zoute Sale een veiling van peperdure luxeauto's en oldtimers heeft gisteravond maar liefst 72 miljoen euro opgebracht ruim dubbel zoveel als vorig jaar. Topstuk was een Ferrari 599 SA Aperta uit 2011 die voor 891.000 euro van eigenaar veranderde. De BMW M1 Coupé. Knokke-Heist is tot en met zondag nog meer dan anders het mekka van de autoliefhebbers. Dankzij het mooie weer was het al erg druk tijdens de eerste twee dagen van de zesde Zoute Grand Prix.

Contacteer ons

-- oldtimers duitsland
-- volvo oldtimer vrachtwagens te koop
-- houderschapsbelasting oldtimers
-- oldtimer rally auto te koop
-- oldtimer mini
-- veiling oldtimers
-- tweedehands oldtimer
-- oldtimer motor kopen
-- klassieke auto te koop
-- daf oldtimers te koop
-- oldtimer club